ضخامت پوشش

در این صفحه تعداد 95 مقاله تخصصی درباره ضخامت پوشش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ضخامت پوشش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضخامت پوشش; Spatial filtering velocimetry; In-line particle size determination; Coating thickness; Process analytical technology; Pellet coating; Wurster system; Functional coating; Real time monitoring
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضخامت پوشش; Process chain; Nanoparticle; Dispersing; Stirred media mill; Interaction potential; Dip coating; Micromechanical property; Coating thickness; Porosity; Process–structure–property-relation