فرهنگ سازی

در این صفحه تعداد 211 مقاله تخصصی درباره فرهنگ سازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فرهنگ سازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فرهنگ سازی; ACs; articular chondrocytes; CAM; calcein-AM; 3D; three-dimensional; DMEM; Dulbecco's modified Eagle's medium; ECM; extracellular matrix; FBS; fetal bovine serum; FITC; fluorescein isothiocyanate; GAG; glycosaminoglycans; α-MEM; α-minimum essential
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فرهنگ سازی; AmOrSil; amorphous organosiloxane particles; ANOVA; analysis of variance; aSNP; amorphous silica nanoparticles; CatD; cathepsin-D; Cav; caveolin-1; CC; coculture; CHC; clathrin heavy chain; DLS; dynamic light scattering; EC; endothelial cells; EEA1; early