کوفتاکر

در این صفحه تعداد 119 مقاله تخصصی درباره کوفتاکر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کوفتاکر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کوفتاکر; PaGDH; Peptonipholus asaccharolyticus glutamate dehydrogenase; PyrGDH; Pyrobaculum islandicum GDH; BovGDH; bovine GDH; CsGDH; Clostridium symbiosum GDH; Glutamate dehydrogenase; Nicotinamide adenine dinucleotide; Enzyme structure; Cofactor; Catalysis; Pep
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کوفتاکر; CD; circular dichroism; tris; tris(hydroxy-methyl) aminomethane; Gdn-HCl; guanidine hydrochloride; PGA; 2-phosphoglycerate; PEP; phosphoenolpyruvate; Thermal unfolding kinetics; Intermediate state; Monomer; Dimer; Circular dichroism; Irreversibility; Molt