ککینگ

در این صفحه تعداد 212 مقاله تخصصی درباره ککینگ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ککینگ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ککینگ; HRM; hydraulic resistance method; TC; thermocouples; CBO; carbon burn-off method; WEDM; wire electrical discharge machining; PAH; polycyclic aromatic hydrocarbons; Endothermic fuel; Hydrocarbons; Coking; Heat sink; Pyrolysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ککینگ; GDI; Injector; Deposit; Coking; Formation; Reduction; Kinetic; Kinetic model; Model; Combustion; Engine; Fuel properties; Flow drift; Flow reduction; Coke; Injector tip; Fuel component; Deposit composition; Composition; Fuel composition; Fuel; Plugging; I