کار سرد

در این صفحه تعداد 64 مقاله تخصصی درباره کار سرد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کار سرد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کار سرد; Shape memory alloy (SMA); NiTi; Multifunctional materials; Laser processing; Post-processing; Cold work; Heat treatment; Composition; Microstructure; Shape memory effect (SME); Pseudoelasticity (PE);
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کار سرد; SPT; Small punch test; SCC; Stress corrosion cracking; SS; Stainless steel; SNC; Surface nanocrystallization; SMAT; Surface mechanical attrition treatment; OM; Optical microscope; XRD; X-ray diffraction; TEM; Transmission electron microscopy; SEM; Scannin