برخورد

در این صفحه تعداد 502 مقاله تخصصی درباره برخورد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI برخورد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برخورد; NHTSA; U.S. National Highway Traffic Safety Administration; C; degrees in Celsius; MAARS; Maryland Automated Accident Reporting System; CDC; U.S. Centers for Disease Control and Prevention; NCDC; National Climatic Data Center; TMAX; maximum daily temperat
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برخورد; 1-MNa; 1-methylnaphthalene; B0; plain diesel; B20; diesel-biodiesel blend containing 20% biodiesel by liquid volume; B60; diesel-biodiesel blend containing 60% biodiesel by liquid volume; B100; biodiesel; CFD; computational fluid dynamics; Coag; coagulati