سیستم ارتباطات

در این صفحه تعداد 15 مقاله تخصصی درباره سیستم ارتباطات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده سیستم ارتباطات
مقالات ISI سیستم ارتباطات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیستم ارتباطات; Feedback loop; Electronic handwash counters; Zigbee; RFID; Alcohol hand rub; Quasiexperimental study; Innovation; Health care worker performance; Positive deviance; Communication system
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیستم ارتباطات; ADCS; attitude determination system; COMM; communication system; COTS; commercial of the shelf; ECI; Earth center inertial; EDAC; error detection and recovery; EPS; electrical power system; FDIR; fault-detection, fault-isolation and recovery; GUI; graphic