علم حفاظت

در این صفحه تعداد 24 مقاله تخصصی درباره علم حفاظت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI علم حفاظت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: علم حفاظت; The Stein collection; Manuscripts; Conservation science; Silking; Scanning Electron Microscopy (SEM); Energy dispersive X-ray spectroscopy (EDAX); Mycobiota; Culture dependent methods; Amplicon sequencing analyses; Conidia; Cellulolytic activity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: علم حفاظت; Conservation social science; Environmental social science; Conservation science; Human dimensions; Conservation biology; Environmental management;