بازده تبدیل

در این صفحه تعداد 279 مقاله تخصصی درباره بازده تبدیل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بازده تبدیل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازده تبدیل; Solar spectrum; Thermo-photovoltaic; Spectral splitting and management; Photon recycling; Conversion efficiency; Optimal design;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازده تبدیل; RSI; raw sugar industry; ALO-G; allothermal gasification; DFB; dual fluidised bed gasifier; ACE; amortised capital expenditure; CSP; cost of syngas production; HRSG; heat recovery steam generator; AUT-G; autothermal gasification; OOC; operational opportun