مدل محصول

در این صفحه تعداد 190 مقاله تخصصی درباره مدل محصول که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل محصول (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل محصول; d; the degree of agreement between the predicted and their respective observed values; DSSAT; Decision Support System for Agrotechnology Transfer; EF; model simulation efficiency or Nash-Sutcliff ;e Efficiency coefficient; GLUE; Generalized Likelihood
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل محصول; LAI; leaf area index; WSI; water stress index; DS; development stage; RGR; root growth rate (for depth); ET; evapotranspiration; ET0; grass-referenced evapotranspiration; Maize; Crop model; Water-limited yield; Water deficit; Drought; Simulation;