سیتومتری

در این صفحه تعداد 87 مقاله تخصصی درباره سیتومتری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سیتومتری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیتومتری; Image analysis; Predictive makers; Squamous cell carcinoma; Esophageal carcinogenesis; Statistical analysis; Survival data; DNA histogram; Genetic instability; Histopathologic diagnosis; Tumor differentiation; Cell cycle regulation; Clinical parameters; M
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیتومتری; aCL; autoimmune anti-cardiolipin antibody; AnPL; anionic phospholipids; APS; antiphospholipid syndrome; β2GPI; beta 2 glycoprotein I; β2GPI-bh; beta 2 glycoprotein I-biotin-hydrazide; β2GPI-FITC; beta 2 glycoprotein I-fluorescein isothiocyanate; β2GPI