چوب مرده

در این صفحه تعداد 122 مقاله تخصصی درباره چوب مرده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چوب مرده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چوب مرده; Animal-mediated dispersal; Dead wood; Decomposition; DNA barcoding; High-throughput sequencing; Insect-vectored dispersal; Polypores; Saproxylic insects; Scanning electron microscopy; Wood-decay fungi;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چوب مرده; Boreal forest; Climate change; Dead wood; Disturbance dynamics; Ecosystem services; Fire regime; Forest management; Habitat loss; Monitoring; Reference ecosystems;