مناظره

در این صفحه تعداد 48 مقاله تخصصی درباره مناظره که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مناظره (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مناظره; Ezetimibe; PCSK9 inhibitors; Lipid-lowering therapy; Atherosclerosis; Plaque regression; ACS; acute coronary syndrome; ASCVD; atherosclerotic cardiovascular disease; CuVIC; Effect of Cholesterol Absorption Inhibitor Usage on Target Vessel Dysfunction Afte
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مناظره; Interrogation éthique; complexion psychologique; débat; connaissances; empathie; compétence; intelligence collective; Ethical questioning; psychological complexion; debate; knowledge; empathy; competence; collective intelligence;