گسیختگی

در این صفحه تعداد 509 مقاله تخصصی درباره گسیختگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده گسیختگی
مقالات ISI گسیختگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گسیختگی; Polymer-matrix composites (PMCs); Debonding; Friction/frictional sliding; Finite element analysis (FEA); Microbond test/ microdroplet test;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گسیختگی; Fibers; Fiber/matrix bond; Debonding; Rate effects; Shrinkage; Contact pressure; DIF; dynamic increase factor; LVDT; linear variable differential transformer; SRA; shrinkage reducing agent; UHPC; ultra-high-performance concrete; UHPFRC; ultra-high-perform