شیب چگالی

در این صفحه تعداد 67 مقاله تخصصی درباره شیب چگالی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شیب چگالی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شیب چگالی; Instability; Nonlinear wave–particle interaction; Magnetically confined inhomogeneous plasma; Density gradient; Drift wave turbulence; Nonlinear force
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شیب چگالی; Fish; Leukocytes; Cell isolation; Density gradient; Erythrocytes lysis; Immunity; DCFH-DA; 2′,7′-dichlorofluorescin diacetate; DG; density gradient; FCS; foetal calf serum; HL; hypotonic lysis; P/S; Penicillin/Streptomycin; PBS; Phosphate Buffer Salin