تغییر رنگ

در این صفحه تعداد 146 مقاله تخصصی درباره تغییر رنگ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تغییر رنگ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تغییر رنگ; Baking soda; dentifrices; sodium bicarbonate; discoloration; whitening; stain; CPP-ACPF; Casein phosphopeptide-amorphous calcium phosphate fluoride; H2O2; Hydrogen peroxide; PCR; Pellicle cleaning ratio; RDA; Relative dentin abrasivity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تغییر رنگ; PV module; Encapsulant; Discoloration; Nondestructive characterization; Lock-in thermography; Electroluminescence imaging