سازگار با محیط زیست

در این صفحه تعداد 106 مقاله تخصصی درباره سازگار با محیط زیست که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سازگار با محیط زیست (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سازگار با محیط زیست; Chip seal; Road sealing; Crumb rubber; Skid resistance; Eco-friendly; Macrotexture; Microtexture; Rubberized chip seal; Green construction;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سازگار با محیط زیست; Accumulation; A. molybdate; EDDS; Eco-friendly; Lead; Mobilisation; A. molybdate; ammonium molybdate; BCF; bioconcentration factor; CAT; catalase; EDDS; S,S-ethylenediaminedisuccinic acid; H2O2; hydrogen peroxide; LPO; lipid peroxidation; MDA; malondialde