الکترو اسموز

در این صفحه تعداد 92 مقاله تخصصی درباره الکترو اسموز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI الکترو اسموز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکترو اسموز; AS; Activated sludge; DC; direct current; DS; dry solids; DS,; dry solids at beginning of the test; DS,; dry solids at the end of the test; DSA®; Dimensionally Stable Anode, a registered trade mark of Industrie De Nora Milan; E; electric field (V/cm); ED
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکترو اسموز; Floc; Sedimentation; Permeability; Length scale; Electrophoresis; Electro-osmosis; Electric double layer; Polyelectrolyte layer