اموال الکتروشیمیایی

در این صفحه تعداد 473 مقاله تخصصی درباره اموال الکتروشیمیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اموال الکتروشیمیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اموال الکتروشیمیایی; UV; Ultraviolet; NMR; nuclear magnetic resonance; EDTA; ethylenediaminetetraacetic acid; HOMO; highest occupied molecular orbital; LUMO; lowest unoccupied molecular orbital; Pyrazolone; Complex; Synthesis; Luminescence; Electrochemical property;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اموال الکتروشیمیایی; Pillar[5]quinone; Cathodic active material; Electrochemical property; Density functional theory calculation; Lithium-ion battery;