سنتز الکتروشیمیایی

در این صفحه تعداد 299 مقاله تخصصی درباره سنتز الکتروشیمیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سنتز الکتروشیمیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنتز الکتروشیمیایی; Hyphenation; EC-NMR; Electrochemical synthesis; Electrochemistry; Electrochemistry-nuclear magnetic resonance; Miniaturization; Nuclear magnetic resonance; Organic molecule; Solution phase; SpectroelectrochemistryCE, Counter electrode; EC, Electrochemistr
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنتز الکتروشیمیایی; Polycyclic aromatic hydrocarbons; Electrochemical impedance spectroscopy; Electroactive materials; Electrochemical synthesis; Doping reactions;