الکترونگاتیویسم

در این صفحه تعداد 139 مقاله تخصصی درباره الکترونگاتیویسم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI الکترونگاتیویسم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکترونگاتیویسم; EDS; energy dispersive X-ray spectroscopy; EN; electronegativity; SEM; scanning electron microscopy; TEM; transmission electron microscopy; XRD; X-ray diffraction; IMC; intermetallic compound; Graphite; Aluminum; Interaction; Active solder; Brazing; Ultra
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکترونگاتیویسم; Secondary ion formation; Cs deposition; Implantation; Adatoms; Yield enhancement; Ion induced electron emission; Tunnelling model; Velocity dependence; Work function; Local potential; Site specific chemistry; Electronegativity;