اثر الکترونیکی

در این صفحه تعداد 86 مقاله تخصصی درباره اثر الکترونیکی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اثر الکترونیکی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر الکترونیکی; Highly selective Suzuki coupling reaction; Chlorine-containing aromatic bromides; Electronic effect; Palladium catalyst; Chlorine-containing polymer; Red light-emitting diodes
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر الکترونیکی; Proline; N-Heterocyclic carbene; Palladium complex; Characterization; Electronic effect; OAQLKUOOIBKHQV-UHFFFAOYSA-M; XNSAILUODDMQCH-UHFFFAOYSA-L; BTALOBOQJMJSFV-UHFFFAOYSA-M; PKOBIPGQNQWPPU-UHFFFAOYSA-L; JKVYBKYGNDOCIA-UHFFFAOYSA-L; PZZFKMFUNCVXDA-UHFFFA