نیاز انرژی

در این صفحه تعداد 77 مقاله تخصصی درباره نیاز انرژی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نیاز انرژی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نیاز انرژی; Model; Moisture diffusivity; Activation energy; Energy requirement; PPON2(PubChem CID: 947); NaCl (PubChem CID: 5234); Phosphate (PubChem CID: 24203); Glutaraldehyde (PubChem CID: 3485); Alcohol (PubChem CID: 702); Hexamethyldisilazane (PubChem CID: 13838
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نیاز انرژی; insumo-producto de energía; requerimientos de energía; análisis estructural; consumo de energía; desarrollo sustentableenergy input-output; energy requirement; structural analysis; energy consumption; sustainable development