شرکت، پروژه

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره شرکت، پروژه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شرکت، پروژه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شرکت، پروژه; I2 Education and Research Institutions; I21 Analysis of Education; I23 Higher Education - Research Institutions; I2 Instituciones de Educación e Investigación; I21 Análisis de la Educación; I23 Educación Superior - Instituciones de Investigación.; E
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شرکت، پروژه; Agile software development; Software development artefacts; Scrum; Large-scale; Enterprise; Offshore; Outsourced; Grounded theory; Process tailoring