درگیر شدن

در این صفحه تعداد 750 مقاله تخصصی درباره درگیر شدن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده درگیر شدن
مقالات ISI درگیر شدن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درگیر شدن; Tonotopy; Magnetoencephalography; Loudness; Temporal integration; Model expression; Entrainment; CF; characteristic frequency; DLS; dorso-lateral sulcus; EMEG; electro- and magneto-encephalographic; HG; Heschl's gyrus; KID; Kymata identifier;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درگیر شدن; Brain oscillation; Entrainment; Non-invasive brain stimulation (NIBS); Steady-state response (SSR); Frequency tagging; Brain-computer interface;