تحرک آنزیم

در این صفحه تعداد 18 مقاله تخصصی درباره تحرک آنزیم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تحرک آنزیم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحرک آنزیم; 4-MUHP; methyl 4-methylumbelliferyl hexylphosphonate; 4-MU; 4-methylumbelliferone; 4-MUB; 4-methylumbelliferyl butyrate; C18; octadecyl methacrylate resin; CaLB; lipase B from Candida antarctica; CrL; Candida rugosa lipase; DVB; divinylbenzene crosslinked
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحرک آنزیم; EDTA; ethylenediamine tetraacetic acid; HA; hyaluronic acid; HMW; high molecular weight; IMAC; immobilised metal affinity chromatography; IPTG; isopropyl β-d-1-thiogalactopyranoside; LMW; low molecular weight; MALDI-MS; matrix-assisted laser desorption i