اتر

در این صفحه تعداد 153 مقاله تخصصی درباره اتر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اتر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتر; NAP; national alcohol program; REP; Reid evaporation pressure; ICE; Internal combustion engines; RVP; Reid vapor pressure; LUC; Land-use change; GHS; Greenhouse gases; RON; Research octane number; MON; Moto octane number; TEL; Tetraethyl lead; BTE; brake
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتر; HNUCSISGTRJMHJ-MSOLQXFVSA-N; SIFRJVJNLOVTFP-MSOLQXFVSA-N; YIFSJPHFNUJQMK-MSOLQXFVSA-N; HNUCSISGTRJMHJ-ZWKOTPCHSA-N; SIFRJVJNLOVTFP-ZWKOTPCHSA-N; YIFSJPHFNUJQMK-ZWKOTPCHSA-N; IIMSQBHXHMHCPF-JQIJEIRASA-N; QMBZUZWEJRPGRP-MSOLQXFVSA-N; RNXPDXFIRZPHDG-UHFFFAOY