حجم مولر بیش از حد

در این صفحه تعداد 308 مقاله تخصصی درباره حجم مولر بیش از حد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حجم مولر بیش از حد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حجم مولر بیش از حد; 1-Octyl-3-methylimidazolium tetrafluoroborate; Isomers of butanol; Excess molar volume; Excess molar isentropic compressiblility; Deviation in refractive index; PFP theory; ERAS model
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حجم مولر بیش از حد; Refrigerant; Lubricant; Excess molar volume; Statistical mechanics; Artificial neural network; Frigorigène; Lubrifiant; Volume molaire en excès; Mécanique statistique; Réseau neuronal artificiel;