گرافیت خرد شده

در این صفحه تعداد 77 مقاله تخصصی درباره گرافیت خرد شده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گرافیت خرد شده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرافیت خرد شده; bDIET; biological direct interspecies electron transfer; cDIET; direct interspecies electron transfer via conductive material; COD; chemical oxygen demand; CODr; COD removal; DIET; direct interspecies electron transfer; eDIET; direct interspecies electron
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرافیت خرد شده; phr; weight parts per 100 weight parts polymer; RH; relative humidity; AFG; amine-functionalized graphene; BPEI; branched poly(ethylenimine); CVD; chemical vapor deposition; DA-G; dodecyl amine-modified graphene; DA-GO; dodecyl amine-functionalized graphe