معیار شکست

در این صفحه تعداد 214 مقاله تخصصی درباره معیار شکست که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI معیار شکست (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: معیار شکست; layered backfill specimen (LBS); split Hopkinson pressure bar (SHPB); dynamic mechanical properties; damage characteristic; failure criterion;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: معیار شکست; Polymer-matrix composites (PMCs); Glass fibers; Failure criterion; Damage mechanics; Thermodynamics of irreversible processes; FRP; Fiber Reinforced Polymers; CDM; Continuum Damage Mechanics; RVE; Representative Volume Element; DERR; Damage Energy Release