پاییز

در این صفحه تعداد 97 مقاله تخصصی درباره پاییز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پاییز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پاییز; DET; diffusive equilibrium in thin films; DGT; diffusive gradient in thin films; DIFS; DGT induced fluxes in soils and sediments model; k−1; desorption rate constant; Kd; equilibrium distribution coefficient between solid phase and soil solution; MBP; m
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پاییز; CAS; Chrome Azurol S medium; CP; cowpea cover crop; CPH; cowpea hay; F; fallow; FSS; flat surface solarization; MB; methyl bromide; NH; no hay; OSM; Ohio State medium; RBS; raised-bed solarization; SS; soil solarizatio; SH; sunn hemp; SHH; sunn hemp hay;