خانوادگی

در این صفحه تعداد 312 مقاله تخصصی درباره خانوادگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خانوادگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خانوادگی; Hereditary; Renal cell carcinoma; Familial; VHL; Tuberous sclerosis; HLRCC; Immunohistochemistry; Cowden syndrome; HRPT2; Eosinophilic; Solid and cystic renal cell carcinoma;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خانوادگی; cholestasis; familial; bile secretion; pruritus; childrenABC, ATP binding cassette; ASBT, apical sodium bile salt transporter; ATP, adenosine triphosphate; ATPase, adenosine triphosphatase; BRIC, benign recurrent intrahepatic cholestasis; BSEP, bile salt