شکل گیری فیبر

در این صفحه تعداد 49 مقاله تخصصی درباره شکل گیری فیبر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شکل گیری فیبر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شکل گیری فیبر; CS; Collin's salt; HA; hydroxyapatite; hBMSC; human bone marrow-derived stromal cells; ICP-OES; inductively coupled plasma with optical emission spectrometry; MIP; maximum intensity projections; Nano-CT; nano-computed tomography; SEM; scanning electron mi
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شکل گیری فیبر; apoMb; apomyoglobin; TEM; transmission electron microscopy; CD; Circular dichroism; PBS; 10 mM sodium phosphate, 1.8 mM potassium phosphate, 140 mM NaCl, and 2.7 mM potassium chloride, pH 7.4; WT; wild type; Apomyoglobin; Sup35; Aggregation sequence;