آتش سوزی

در این صفحه تعداد 77 مقاله تخصصی درباره آتش سوزی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آتش سوزی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آتش سوزی; KD; Ketogenic diet; AED; Antiepileptic drugs; ILAE; International League against epilepsy; MAE; Myoclonic astatic epilepsy; FIRES; Febrile infection related epileptic syndrome; LGS; Lennox Gastaut syndrome; EE; Epileptic encephalopathy; GLUT 1; Glucose tr
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آتش سوزی; EEG; Encephalitis; NMDAR; Herpes; FIRES; DRE; Autoimmune; ADEM; acute disseminated encephalomyelitis; CNS; central nervous system; CSF; cerebrospinal fluid; D2R; dopamine-2 receptor; DRE; drug resistant epilepsy; EEG; electroencephalogram; HSE; Herpes sim