شعله

در این صفحه تعداد 195 مقاله تخصصی درباره شعله که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شعله (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شعله; Blind; Lateral occipital cortex; Symmetry; Striate cortex; Extrastriate cortex; Haptic; Tactile; Crossmodal; Plasticity; EPI; echo planar imaging; IPS; intraparietal sulcus; FFA; fusiform face area; FLAME; FMRIB's Local Analysis of Mixed Effects; fMRI; fu
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شعله; FEF; frontal eye field; FLAME; FMRIB's local analysis of mixed effects; JND; just noticeable difference; PSS; point of subjective simultaneity; SC; superior colliculus; SJ; simultaneity judgment; SMA; supplementary motor area; SOA; stimulus onset asynch