استحکام گوشت

در این صفحه تعداد 28 مقاله تخصصی درباره استحکام گوشت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استحکام گوشت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استحکام گوشت; ANOVA; Analysis of variance; FDR; False discovery rate test; FF; flesh firmness; FJ; flesh juiciness; GC-MS; gas-chromatography mass-spectrometry; JD; juice density; JJ; juiciness; LG; linkage group; LRI Cal; calculated linear retention index; LRI; linear
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استحکام گوشت; AVG; aminoethoxyvinilglycine; DAFB; days after full bloom; FB; full bloom; EPP; effective pollination period; FF; flesh firmness; SSC; soluble solids content; C2H4; ethylene; SAM; S-adenosyl methionine; ACC; 1-aminocyclopropane-1-carboxylic acid; Pyrus co