ابعاد فراکتال

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره ابعاد فراکتال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ابعاد فراکتال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ابعاد فراکتال; BSA; bovine serum albumin; CCDE; cytoplasm with cellular debris; Dq; fractal dimensions; DAPI; 4′,6-diamidino-2-phenylindole; EPS; extracellular polymeric substances; OD; optical density; PE; periplasmic extract; PPFC; parallel plate flow chamber; SD; s
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ابعاد فراکتال; Cement paste; Impedance measurement; Permeability; Fractal model; Fractal dimensions; Pore sizes; Porosity; Pore tortuosity; Permeability simulation; Pore fractal