گرمای اصطکاک

در این صفحه تعداد 124 مقاله تخصصی درباره گرمای اصطکاک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گرمای اصطکاک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرمای اصطکاک; Railway tread braking; Frictional heating; Heat partitioning; Thermoelastic instability (TEI); Hot spots; Numerical analysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرمای اصطکاک; Efficiency; Frictional heating; Heating effect; High-performance liquid chromatography (HPLC); Pressure effect; Retention; Reversed-phase separation; Selectivity; Separation; Ultra-high-pressure liquid chromatography (UHPLC);