سیلیس فوم

در این صفحه تعداد 195 مقاله تخصصی درباره سیلیس فوم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سیلیس فوم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیلیس فوم; Emulsion gels; Surfactant catalysis; Free radical polymerization; Inhibition; Fumed silica; Differential scanning calorimetry; Thermal decomposition; Poly(methyl methacrylate); Cetyltrimethylammonium bromide;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیلیس فوم; Vacuum insulation panel; Hybrid core material; Fumed silica; Hollow glass microsphere; Thermo-physical properties; Pore size distribution; Compressive behavior; Thermal conductivity; Building insulation; Refrigeration insulation;