مقررات ژنتیکی

در این صفحه تعداد 30 مقاله تخصصی درباره مقررات ژنتیکی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مقررات ژنتیکی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقررات ژنتیکی; DEGs; differentially expressed genes; DEMs; differentially expressed miRNAs; dph; days post hatching; mc1r; melanocortin 1 receptor; mitf; microphthalmia-associated transcription factor; tyr; tyrosinase; tyrp1; tyrosinase related protein 1; dct; dopachrom
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقررات ژنتیکی; Multi-organ inflammation; Scurfy mice; Genetic regulation; Ag; antigen; foxp3sf; foxp3 gene mutation in Sf mice; GPI; Glucose-6-phosphate Isomerase; MOI; Multi-organ Inflammation; OVA323-339; peptide #323 to 339 of ovalbumin; Sf; Scurfy mice; SMG; subma