ژنوم ها

در این صفحه تعداد 34 مقاله تخصصی درباره ژنوم ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ژنوم ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ژنوم ها; Bcc; Burkholderia cepacia complex; CF; cystic fibrosis; gyrB; DNA gyrase, subunit B coding gene; hisH; Imidazole glycerol phosphate synthase subunit HisH; JGI; Joint Genome Institute; LB; Luria Bertani medium; marC; MarC (Multiple antibiotic resistance)-f
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ژنوم ها; Genomes; Periodic oscillations; Protein structure; Nucleotide sequences; Bigrams; Evolution; BioinformaticsGénomes; Oscillations périodiques; Structure des protéines; Séquences nucléotidiques; Bigrames; Évolution; Bioinformatique