سقف سبز

در این صفحه تعداد 164 مقاله تخصصی درباره سقف سبز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده سقف سبز
مقالات ISI سقف سبز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سقف سبز; GR; Green Roof; FLL; Forschungsgesellschaft Landschaftsentwicklung Landschaftsbau (German Landscape Research, Development and Construction Society); TDR; Time Domain Reflectometer; nRMSD; normal Root Mean Square Deviation; ET; Evapotranspiration, RC, Rete
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سقف سبز; Green roof; Constructed ecosystems; Ecosystem services; Environmental variability; Heat flux; Geographic Information Systems (GIS);