مدیریت آب زیرزمینی

در این صفحه تعداد 90 مقاله تخصصی درباره مدیریت آب زیرزمینی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدیریت آب زیرزمینی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدیریت آب زیرزمینی; Laguna Province; Urbanization; Hot spring resorts development; Water use regulations; Groundwater management;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدیریت آب زیرزمینی; CFE; Comisión Federal de Electricidad; CONAGUA/CNA; Comisión Nacional del Agua; DDK; Deccorelation filter for GRACE data created by J. Kusche (GFZ, Posdam, Germany); GLDAS; Global Land Data Assimilation System (LSM output dataset); GRACE; Gravity Recove