فاصله هوسردور

در این صفحه تعداد 148 مقاله تخصصی درباره فاصله هوسردور که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فاصله هوسردور (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فاصله هوسردور; Offset approximation; Convolution curve; Curvature continuous interpolation; Algorithm; Circle approximation; Hausdorff distance
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فاصله هوسردور; RT; radiotherapy; CHT; chemotherapy; CTV; clinical target volume; OARs; organs at risk; Intra-OV; intra-observer variability; Inter-OV; inter-observer variability; Ros; radiation oncologists; AJCC/UICC; American Joint Committee on Cancer/Union Internation