کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
471034 698585 2014 10 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
G1G1 approximation of conic sections by quartic Bézier curves
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
خدمات تولید محتوا

این مقاله ISI می تواند منبع ارزشمندی برای تولید محتوا باشد.

  • تولید محتوا برای سایت و وبلاگ
  • تولید محتوا برای کتاب
  • تولید محتوا برای نشریات و روزنامه ها
  • و...

پایگاه «دانشیاری» آمادگی دارد با همکاری مجموعه «شهر محتوا» با استفاده از این مقاله علمی، برای شما به زبان فارسی، تولید محتوا نماید.

تولید محتوا
با 10 درصد تخفیف ویژه دانشیاری
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر علوم کامپیوتر (عمومی)
پیش نمایش صفحه اول مقاله
G1G1 approximation of conic sections by quartic Bézier curves
چکیده انگلیسی

This paper proposes a new approximation method for conic sections by quartic Bézier curves with G1G1 end-point continuity. We give an upper bound on the Hausdorff distance between the conic section and the quartic Bézier approximation curve, and also show that the approximation order is eight. Moreover, using the subdivision scheme at the shoulder point of the conic section, the resulting approximation curve has G2G2 (curvature)-continuity with the conic section at the endpoints. Finally, we prove that our approximation has a smaller error bound than previous quartic Bézier approximations, and also present some numerical examples to demonstrate the validity and effectiveness of our method.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Computers & Mathematics with Applications - Volume 68, Issue 12, Part A, December 2014, Pages 1882–1891
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت