کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
469239 698300 2017 11 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Boundary asymptotic behavior and uniqueness of large solutions to quasilinear elliptic equations
ترجمه فارسی عنوان
رفتار مجانبی مرزی و منحصر به فرد از راه حل های بزرگ به quasilinear معادلات بیضوی ☆
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
معادله بیضی؛ تغییرات منظم؛ مرز مجانبی؛ یکتایی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر علوم کامپیوتر (عمومی)
چکیده انگلیسی

We study the existence, uniqueness and exact asymptotic behavior of solutions near the boundary to a class of quasilinear elliptic equations −div(|∇u|p−2∇u)=λg(u)−b(x)f(u)inΩ where λλ is a real number, and b(x)>0b(x)>0 in ΩΩ and vanishes on ∂Ω∂Ω. The uniqueness of such a solution follows as a consequence of the exact blow-up rate.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Computers & Mathematics with Applications - Volume 59, Issue 6, March 2010, Pages 2007–2017
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت