اسید هیدروپولولی

در این صفحه تعداد 214 مقاله تخصصی درباره اسید هیدروپولولی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اسید هیدروپولولی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسید هیدروپولولی; Polyols; Cellulose; Hydrolytic hydrogenation/hydrogenolysis; Reaction pathway; Catalyst; AC; activated carbon; BMC; ball-milled cellulose; EG; ethylene glycol; CNF; carbon nanofibers; CNT; carbon nanotube; HPA; heteropoly acid; MC; mesoporous carbon; MCC;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسید هیدروپولولی; SCR; selective catalytic reduction; HPW; 12-tungstaphosphoric acid, H3PW12O40; CeO2/HPW; catalyst prepared via dry-mixing CeO2 and H3PW12O40 powders; CeO2@HPW; CeO2 catalyst being “core-shell” protected by HPW; HPAs; heteropoly acids; SCR; CeO2; Het