درجه حرارت بالا

در این صفحه تعداد 179 مقاله تخصصی درباره درجه حرارت بالا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI درجه حرارت بالا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درجه حرارت بالا; HP; high-pressure; HT; high-temperature; UHP; ultra-high-pressure; UHT; ultra-high-temperature; TH; thermodynamics-based model; THZ; thermodynamics-based model with Zener pinning; GSS; grain-size-sensitive; GSI; grain-size-insensitive; grain size; granuli
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درجه حرارت بالا; Cu-ETP; electrolytic copper; DSC; Differential Scanning Calorimetry; DTA; Differential Thermal Analysis; Er; Erythritol; FESEM; Field-emission Scanning Electron Microscopy; FT-IR; Fourier Transform Infra-Red Spectroscopy; HT; High-temperature; HTXRD; High