کنترل رطوبت

در این صفحه تعداد 46 مقاله تخصصی درباره کنترل رطوبت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کنترل رطوبت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کنترل رطوبت; Dry room; Lithium ion battery; Battery manufacturing; Humidity control; COP; Coefficient of Performance; gpp; grains per lb; kW; kilowatt; LIB; Lithium ion batteries; NG; Natural gas; PHEV; Plug-in Hybrid Electric Vehicle; ppmv; Parts per million by volum
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کنترل رطوبت; ASA; accessible surface area; ERH; equilibrium relative humidity; H-bond; hydrogen bond; HEWL; hen egg white lysozyme; RH; relative humidity; r.m.s.; root-mean-square; TLS; translation-libration-screw; Conformational change; Humidity control; Normal mode