رشد هیدروترمال

در این صفحه تعداد 85 مقاله تخصصی درباره رشد هیدروترمال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رشد هیدروترمال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشد هیدروترمال; ZnO; zinc oxide; 1D; one-dimensional; NW; nanowire; pH; hydrogen exponent; PEI; polyethyleneimine; UVO; ultraviolet ozone; IPA; isopropyl alcohol; DI; deionized; BOE; buffered oxide etch; Zn(CH3COO)2·2H2O; zinc acetate dehydrate; Zn(NO3)2·6H2O; zinc nit
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشد هیدروترمال; ZnO; zinc oxide; NW; nanowire; UVO; ultraviolet ozone; OH; hydroxyl; CVD; chemical vapor deposition; PLD; pulsed laser deposition; ALD; atomic layer deposition; IPA; isopropyl alcohol; DI; deionized; BOE; buffered oxide etch; Zn(CH3COO)2·2H2O; zinc aceta